– w dniu 9 maja, odbyły się warsztaty muzyczne. Dzieci uczestniczyły w krótkim koncercie, w trakcie którego zagrane zostały znane prawie wszystkim melodie. Na koniec każde dziecko mogło zagrać samodzielnie swój koncert. Było bardzo śmiesznie.

– w dniu 24 maja, w Klubie Sportowym Wieliczanka odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za obecność.

– natomiast w dniu 30 maja, z okazji Dnia Dziecka, pomimo mało słonecznej pogody, wyjechaliśmy na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego “Pod Tuszyną” w Czasławiu, w dolinie rzeki Krzyworzeka. Dzieci uczestniczyły w wypiekaniu chleba, robiły ser oraz wyrabiały masło wiejskie. Dzieci próbowały pączków domowej roboty, które cieszyły się wielkim powodzeniem, dostały też ciepłą herbatę.
Po szybkim posiłku, pan gospodarz oprowadził dzieci po stajni, w której każdy zuch mógł usiąść na koniku. Później była wycieczka zadaszonymi wozami taborowymi po okolicy. Na zakończenie dzieci zjadły pieczoną w piecu chlebowym kiełbaskę podaną w zastępstwie planowanych wcześniej naleśników. Pomimo braku słońca wycieczkę zaliczamy do bardzo udanych.