SERDECZNIE WITAMY PAŃSTWA NA STRONIE „SIEDMIOMILOWYCH BUTÓW”.

 

Nasze przedszkole, to miejsce w którym dzieci mają szansę rozwinięcia swoich talentów i wyobraźni, zdobycia nowych umiejętności, spotkań
z przyjaciółmi i świetnej zabawy.

Dzięki przemyślanej koncepcji kreatywnego nauczania poprzez zabawę, rozbudzamy w dzieciach chęć i ciekawość poznawania otaczającego nas świata oraz naturalną spontaniczność, tak ważną dla harmonijnego rozwoju dziecka.

Znajdujemy się w Wieliczce przy ul. Kościuszki 36B (tuż obok marketu LIDL), kilkanaście minut spacerem od parku im. Adama Mickiewicza i kompleksu basenowo-rekreacyjnego SOLNE MIASTO.

Jesteśmy placówką wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta
i Gminy Wieliczka w dniu 27 sierpnia 2012 roku pod numerem WE.4430.3.2.2012.

Posiadamy doskonały dojazd, z dużą ilością miejsc parkingowych. Dojazd do przedszkola i zaparkowanie samochodu nie sprawia żadnych problemów.

Przedszkole ma charakter małej, kameralnej placówki z rodzinną atmosferą. Działają trzy różnorodne wiekowo grupy dzieci. Dolna granica wiekowa to 2,5 roku.

I grupa to BIEDRONKI w przedziale wiekowym od 2,5 do 4 lat
II grupa to SKRZATY w przedziale od 4 do 5 lat
III grupa to SMERFY w wieku od 5 lat

Liczebność grup w naszym przedszkolu nie przekracza 18 dzieci.

 

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, realizujemy roczne przygotowanie przedszkolne dla dzieci 6-letnich.

W przedszkolu zatrudniona jest wykwalifikowana i odpowiedzialna kadra pedagogiczna, posiadająca wieloletnie doświadczenie w nauczaniu przedszkolnym.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku, od godz. 7.00 do 17.30.
W długie weekendy pełnimy dyżury.

Wszystkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 12-311-80-20 ; 575-892-742 lub pisząc na adres mailowy: 7milowebuty@wp.pl.