– w dniu 19 czerwca uroczyście pożegnaliśmy naszych najstarszych przedszkolaków. Specjalnie dla nich dzieci zorganizowały występ artystyczny połączony z rozdaniem dyplomów i drobnych upominków. Życzymy im wszelkiej pomyślności, dużo wytrwałości na nowej drodze obowiązków szkolnych i uśmiechu na co dzień.

– w dniu 26 czerwca w zastępstwie konkursu bajkowego, zorganizowaliśmy warsztaty przyrodnicze. Dzieci dowiedziały się, czy w każdym lesie mieszka wilk? Jak zidentyfikować mieszkańców puszczy nie mogąc ich zobaczyć? Czy leśne zwierzęta zostawiają po sobie jakieś pamiątki? W czasie naszego warsztatu dowiedzieliśmy się jak bez trudu rozpoznać mieszkańców lasu po różnych śladach, które po sobie zostawiają, czyli coś co prawdziwy mały przyrodnik powinien wiedzieć. Było duuuużo pracy dla rączek i sporo eksponatów do oglądania.

– w dniu 28 czerwca w hali sportowej Solnego Miasta, zorganizowaliśmy Olimpiadę Sportową. Rywalizacja naszych olimpijczyków odbywała się w prawdziwym duchu zdrowego współzawodnictwa oraz zasady “fair play”. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w imprezie. Rodzicom natomiast dziękujemy za wspaniały doping.