* W dniu 10 listopada, obchodziliśmy Dzień Niepodległości. W tym roku formuła tego święta wyglądała inaczej niż w poprzednich latach. Z tej okazji dzieci wykonały prace plastyczne, które zostały wywieszone w przedszkolnej szatni. Wspólnie z Paniami nauczycielkami dzieci wykonały flagi narodowe, kotyliony oraz mapy naszego kraju w barwach narodowych.

*W dniu 24 listopada, zorganizowaliśmy Dzień Buraka.  Były buraczane wierszyki oraz gry i zabawy. Dzieci w buraczanych strojach, pracując w grupach, stworzyły stworki –
Panią i Pana Buraka, które w efektowny sposób, przez długi czas zdobiły przedszkolną szatnię.

* W dniu 25 listopada, obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych pluszowych maskotkach. Razem z Paniami uczestniczyły w różnorodnych grach i zabawach. Zwieńczeniem imprezy było wręczenie pamiątkowych medali i opasek z wizerunkiem Misia.

* W dniu 27 listopada, w przedszkolu odbyły się Andrzejki. Dzieci uczestniczyły w balu oraz w pokazie czarów i wróżb. Pani Marta, wcieliła się w rolę wróżki, która dzięki czarodziejskiej różdżce nasze przedszkole wprowadziła w świat baśni i magii.