* w dniu 4 grudnia, z wizytą do przedszkola, przybył Teatrzyk Eden z przedstawieniem pt. „Opowieść Wigilijna”. Spektakl przedstawia historię samotnika nielubiącego innych ludzi, a ponad wszystko kochającego swoje pieniądze. W noc wigilijną staje się niezwykła rzecz – odwiedzają go trzej specjalni goście, którzy pokazują mu co jest istotą świąt Bożego Narodzenia. Spektakl uświadamia małym widzom, że miłość i rodzina są bardzo ważne w życiu każdego człowieka.
Po zakończonym przedstawieniu, nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj, który każdemu dziecku wręczył mały
upominek.

* w dniu 16 grudnia, dzieci z grupy Smerfów i Skrzatów, w ramach poranka muzycznego, udały się na wycieczkę  do Muzeum Żup Krakowskich. Była to operowa bajka na święta pt.”Jaś i Małgosia”.

* w dniu 19 grudnia, odbyła się uroczystość „Powitanie Zimy”. Pani Zima, zaskakując wszystkie dzieci,  przyszła do naszego przedszkola, wspólnie z dziećmi rozwiązywała zagadki i opowiedziała krótką historię o sobie. Dzieci przyłączyły się do dyskusji, powiedziały Zimie za co ją lubią a co chciałyby w niej zmienić,  realizowały różne zadania i nawet wspólnie z Panią Zimą „ulepiły” bałwanki.

* w dniu 20 grudnia, zorganizowaliśmy przedszkolną Wigilię. Wystawiliśmy Jasełka, mimo braków kadrowych
( Maryja, została przywieziona przez rodziców z domu i pomimo chrypki zaśwpiewała „Lulajże Jezuniu”, natomiast
dwóch z Trzech Króli rozchorowało się i koledzy musieli ich godnie zastąpić ) złożyliśmy sobie życzenia i łamaliśmy się opłatkiem. Na koniec wszyscy zaśpiewali kolędy.