CZERWIEC :

* W dniu 8.06.2018r na boisku Orlika w Solnym Mieście, zorganizowaliśmy olimpiadę sportową dla naszych przedszkolaków i ich rodziców. Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem brali udział we wszystkich konkurencjach. Celem spotkania była popularyzacja sportu i promocja aktywności ruchowej. W łącznej kwalifikacji medale zdobyli:
I miejsce: Hania S, Adaś S, Stasiu B
II miejsce: Madzia N, Zuzia N, Julia Sz.
Na zakończenie spotkania rozegrano mecz piłki nożnej : dzieci z rodzicami w szarfach zielonych kontra dzieci z rodzicami w szarfach żółtych. To zacięte widowisko sportowe, poprzedzone zostało występem cheerleaderek.
Dziękujemy za współpracę trenerowi Klubu Sportowego „Górnik Wieliczka”.

* W dniu 14.06.2018r- w przedszkolu odbył się konkurs matematyczny dla dzieci z grupy Smerfów i Skrzatów. Konkurs przebiegał w dwóch etapach, w finale brało udział 6 dzieci, spośród których wyłoniony został „mistrz matematyki”.
Tytuł mistrza matematyki z grupy Skrzatów zdobył Jaś N, a z grupy Smerfów – Hania S.
Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych nabytych w przedszkolu, kształtowanie dojrzałości emocjonalnej, umiejętność pokonywania trudności oraz doskonalenie umiejętności zdrowej rywalizacji i radzenia sobie z porażką.
Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.