W dniu 2 czerwca o godzinie 15.00 w Klubie Sportowym Wieliczanka, dzieci przygotowały uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za przybycie.

W dniu 9 czerwca o godzinie 14.30 na boisku Orlik w Solnym Mieście, dla dzieci z naszego przedszkola zorganizowaliśmy zawody sportowe. Scenariusz imprezy zawierał kilka dyscyplin m.in biegi indywidualne, rzuty do celu oraz biegi zespołowe. Zawody celowo zorganizowaliśmy popołudniu tak abyście Państwo mogli również w niej uczestniczyć. WASZA OBECNOŚĆ SPRAWIŁA, ŻE DZIECIAKI OSIĄGNĘŁY OLIMPIJSKIE WYNIKI.

W dniu 28 czerwca, na zakończenie roku szkolnego, odbyliśmy wycieczkę na Lotnisko do Balic . Była to ta sama wycieczka, której nie udało się zorganizować w ubiegłym roku. Zwiedzaliśmy hangary z samolotami, wieżę kontroli lotów, jednostkę straży pożarnej ze specjalnymi lotniskowymi pojazdami, salę pamięci i inne atrakcje.

Możliwości i zasoby środowiska lokalnego miasta Wieliczki zostały wykorzystany przez nas w celu poprawy stanu zdrowia dzieci. W miesiącach od VI-X/2017r dzieci 1 x w tygodniu przebywały w tężni solankowej. Inhalacje profilaktyczne wzmacniają układ oddechowy i odpornościowy.

Dodatkową atrakcją jest wieża widokowa z której można podziwiać panoramę Wieliczki.

Leave a Comment